Finnmark

Vi har verksteder i Hammerfest, Lakselv og Kirkenes.

Ved disse verkstedene utfører vi reparasjoner og service på lastebil, hengere og busser. Vi har samarbeidsavtaler med Volvo og Scania. Vi tilfredsstiller alle krav som stilles fra myndigheter og bilindustri.

Dette tilbyr vi:

  • Reparasjon
  • Service og vedlikehold
  • EU-kontroll (alle kjøretøy)
  • Salg av biltilbehør og produkter i butikk
  • Dekktjenester / utrustning
  • Air condition-service tung bil 
Kontaktinformasjon
Verksted Lakselv      
Hjalmar Hansen Teknisk leder
948 85 664
hjalmar.hansen@boreal.no
Mariann Forsberg Verkstedleder
916 63 849
mariann.forsberg@boreal.no
Verksted Hammerfest      
Peter Muller Teknisk leder
918 02 228
peter.muller@boreal.no
Jim Pedersen Delelager / kundemottak
91 80 24 60
jim.pedersen@boreal.no
Verksted Kirkenes      
Kjell Håvard Hanslien Verkstedansvarlig
416 45 051
kjell-havard.hanslien@boreal.no
Mads-Åge Karikoski Delelager / kundemottak
474 50 023
mads-age.karikoski@boreal.no 
Joakim Karikoski Teknisk leder
469 08 228
joakim.hauglid.karikoski@boreal.no

Nordland

Sandnessjøen verkstedsenter

Sandnessjøen Verkstedsenter er et flermerkeverksted som utfører reparasjoner og service på personbiler og varebiler, både mekanisk og karosseri. Vi tilfredsstiller alle krav som stilles fra myndigheter og bilindustri.

Dette tilbyr vi:

  • Reparasjon 
  • Service og vedlikehold
  • EU-kontroll
  • Takst eller utbedring etter skade
  • Salg av biltilbehør og produkter i butikk
  • AC-service på personbiler og varebiler
  • Ruteskift, oppretting og lakkering

For mer informasjon, se automester.no.

Kontaktinformasjon 

  • Telefon: 750 64 142 / 415 32 449.
  • For takst eller utbedring etter skade, ring for time: 415 03 274.

Åpningstider:

Mekanisk avdeling: Mandag – fredag kl.08.00 – 16.00.

Karosseriavdeling: Mandag – fredag kl. 07.00 – 15.00.

Adresse:

Øyvind Lambesvei 17,
8803 Sandnessjøen.
Kontaktinformasjon
Finn Tore Mentzoni leder
90 01 75 53
finn.tore.mentzoni@boreal.no
Jan G. Johansen karosseri
41 50 32 74
jan-gunnar.johansen@boreal.no
Charles Håkonsen personbil
41 53 24 49
charles.hakonsen@boreal.no
Svein E. Edvardsen butikk
41 53 24 53
svein.edvardsen@boreal.no